1. Toyota Service
Spartusis pasirinkimas

Jūsų Toyota nusipelno geriausio

Jūsų Toyota bus pasirūpinta Toyota servise

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – Toyota servisu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos.

Jūsų Toyota jaučiasi gerai Toyota servise

Jūsų ištikimoji Toyota nusipelno geriausios priežiūros, kurią gali suteikti oficialioji Toyota atstovybė. Mes pasistengsime, kad Jūsų kasdienės kelionės būtų saugios ir teiktų ramybę. Mūsų profesionalūs mechanikai naudojasi moderniausia įranga ir griežtai laikosi higienos taisyklių. Be to, Toyota visuomet turi paruošusi Jums puikių pasiūlymų.

 • Oro kondicionieriaus ir vėdinimo sistemos veikimo pagerinimas - 39 €. 
  Žiūrėkite daugiau
 • Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausias šviesų lemputes, kurios užtikrintų geresnį matomumą ir saugias keliones
 • Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausius valytuvus, kurie užtikrintų puikų matomumą ir saugias keliones
 • Priekinių žibintų restauravimo paslauga
  - 139 € (įskaitant montavimo mokestį ir PVM)
 • Toyota atstovybėje atliktas priekinio stiklo remontas yra geriausias sprendimas, kai Jūsų automobilio priekinis stiklas įskyla ar įdūžta

Toyota originalios dalys tinka idealiai

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

Keletas Toyota originalių dalių pasiūlymų:
 • Visiems Toyota originaliems stabdžių diskams ir kaladėlėms – 25% nuolaida
 • Toyota originaliems akumuliatoriams– 25% nuolaida ir 3 metų garantija
 • Toyota aktyviosios anglies filtras su montavimo darbais – 45  €. Žiūrėkite daugiau

Toyota priedai leis keliauti patogiau

Jūsų Toyota automobilis visada pasiruošęs sklandžiai nuvežti Jus iš taško A į tašką B. Vis dėlto, jei norite su savimi pasiimti dviračius, gyvūnus augintinius ar daugiau mantos nei įprastai, Jums reikės Toyota priedų, kad Jūs ir Jūsų keleiviai jaustumėtės patogiau. Turime sprendimų, kaip vežti nuo vieno iki penkių dviračių, naudojant laikiklį, kuris gali būti montuojamas ant universalios stogo bagažinės arba ant vilkimo kablio. Gyvūnų augintinių turėtojams siūlome daug praktiškų priedų, kurie padės patogiau keliauti su keturkojais draugais. Žinoma, siūlome įvairių dydžių Toyota stogo bagažinių, kuriose yra pakankamai papildomos vietos, kad galėtumėte su savimi pasiimti viską, ko Jums reikia.

 • Toyota įranga gyvūnams augintiniams, kad jų kelionės būtų saugios. Žiūrėkite daugiau
 • Naudodami Toyota dviračių laikiklius, galėsite suderinti keliones automobiliu ir dviračiu. Žiūrėkite daugiau
 • Siūlome įsigyti įvairių Toyota stogo bagažinių, kurios tiks visiems Toyota modeliams ir bet kokiam maršrutui. Žiūrėkite daugiau

Žiūrėkite daugiau

Pasiūlymai galioja oficialiose Toyota atstovybėse iki 2024-06-30.
Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu, vienu metu galima pasinaudoti tik vienu pasiūlymu.