Toyota elektromobiliai

Laisvė nuo degalų ir emisijos

Mūsų naujos kartos elektromobiliai yra sukurti remiantis daugiau nei dvidešimt metų kaupta patirtimi elektrifikacijos srityje. Tai padėjo mums sukurti galios, patikimumo ir praktiškumo derinį be jokių kompromisų.

Per artimiausius penkerius metus planuojame rinkai pristatyti bent dešimt nulinės emisijos automobilių, kurių pirmasis – Toyota bZ4X.

Visi elektromobilių privalumai

Elektromobiliai nenaudoja degalų ir neišmeta teršalų. Juos paprasta įkrauti, jie rafinuoti ir malonūs vairuoti, kadangi elektriniai motorai iškart generuoja didžiausią sukimo momentą. Be to, palyginti su tradiciniais automobiliais, jų eksploatacijos sąnaudos mažesnės.

/
Elektromobilio įkrovimas

Nesvarbu, ar įkraunate namie, biure ar kelionėje naudodamiesi augančiu sparčiojo įkrovimo stotelių tinklu, elektromobilį įkrausite paprastai ir patogiai.

/
Įkrovimas namie Toyota elektromobilį galima įkrauti iš buitinio elektros lizdo. Vis dėlto įprastai tai būna lėčiausias įkrovimo būdas. Geriausia taip įkrauti pernakt, jeigu neturite įrengto namų įkroviklio.
/
Įkrovimo stotelės Tai – namų garažuose, gatvėse ir daugelyje stovėjimo aikštelių prie biurų dažnai įrengiamos įkrovimo stotelės. Tokios įkrovimo stotelės elektromobilius gali įkrauti nuo 2 iki 5 kartų greičiau nei standartinis buitinis elektros lizdas.
/
Spartusis įkrovimas Įvairiose viešose vietose – degalinėse, šalia prekybos centrų ir pan. – dygsta vis daugiau greitojo įkrovimo stotelių. Šie itin efektyvūs įrenginiai paprastai yra greitai pasiekiami ir gali iš dalies įkrauti Jūsų automobilį greičiau nei per valandą.
Energija ilgam

Kaip ir visi Toyota komponentai, mūsų elektromobilių akumuliatoriai sukurti taip, kad būtų naudojami ilgai. Siekdama užtikrinti eksploatacijos ramybę, kartu su kitais metinės automobilio priežiūros darbais Toyota atlieka ir elektromobilio akumuliatoriaus išplėstinę patikrą.

/
Pristatome Toyota bZ
/

Susipažinkite su Toyota bZ serija. Tai – naujasis Toyota šeimos prekės ženklas. Šie įvairiapusiai naujos kartos elektromobiliai – ne tik nulinės emisijos modeliai. Jie transformuos gyvenimus ir vairavimo patirtį. Pirmasis Toyota bZ serijos modelis – tai įspūdingasis Toyota bZ4X. Jo serijinė gamyba prasidės 2022 m. pabaigoje.

Atraskite Toyota bZ

Žiūrėkite daugiau

Įveikiame iššūkius Įveikiame iššūkius Atraskite, kaip Toyota gaminiai ir paslaugos teigiamai veikia visuomenę. Aplinkosaugos iššūkis 2050 padės Toyota pasiekti tikrąjį tvarumą. Žengiame už nulinės emisijos ribos Žengiame už nulinės emisijos ribos Atraskite didžiulę Toyota elektrifikuotų transporto priemonių įvairovę. Turime sprendimą kiekvienam klientui, kuris tiks ir jam, ir planetai – nuo hibridų iki nulinės emisijos akumuliatorinių elektromobilių. Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi.