1. Nauji automobiliai
  2. Design
Spartusis pasirinkimas

Unikalus stilius ir išvaizda

Kuriant Toyota bZ4X, rafinuota ir pažangi elektromobilio išvaizda suderinta su pasitikėjimu pulsuojančiu SUV dizainu. Taip gimė – naujoviškas elektromobilis, puikiai riedantis bet kokiais keliais ir visur traukiantis žvilgsnį.

Įspūdingas dizainas ir išskirtiniai visureigio pajėgumai

Toyota bZ4X pasižymi kultine išvaizda, automobilio dizainas pritaikytas miestietiškam stiliui, o jo pravažumo galimybės leidžia mėgautis nuotykiais užmiesčio keliuose. Rafinuotos Toyota bZ4X aerodinaminės elektromobilio savybės, patvarumas ir SUV visureigiška galia pranoksta bet kokius lūkesčius. 

  • Ploni priekiniai žibintai ir kūjo forma akcentuoja automobilio tvirtą stovėseną.
  • Nevaržomas siluetas išnaudoja ilgą važiuoklės bazę, o akcentuotos juodos ratų arkos pulsuoja SUV visureigiškumu žiūrint į modelį iš šono. 
  • Dėl žemo stogo pasiekiami išskirtiniai aerodinaminiai rodikliai, sumažinant vėjo pasipriešinimą, todėl automobilis rieda itin sklandžiai.

Sukurtas bet kokioms kelionėms

Daugialypis informacijos ekranas
Vairas
Aukščiausio komforto kelionė
12,3 col. ekranas
Aukščiausios klasės medžiagos
Suprojektuotas visoms kelionėms
Itin erdvus

Daugialypis informacijos ekranas

Grakščiame ir žemai (tiesiai vairuotojo akių linijoje) įrengtame prietaisų skydelyje virš vairo pateikiami tokie svarbūs duomenys, kaip automobilio greitis ar baterijos įkrova.

Vairas

Intuityvus funkcijų valdymas leidžia sukoncentruoti dėmesį į kelią prieš akis. Sumaniai išdėstyti valdikliai ir vairas gerina matomumą bei trumpina vairuotojo reakcijos laiką. Pamatykite svarbią informaciją, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio.

Aukščiausio komforto kelionė

Sumaniai suprojektuota vairuotojo vieta ir erdvus salonas alsuoja rafinuotumu, o stilingos šiaurės šalių įkvėptos tekstūros bei satino apdaila visiems keleiviams sukuria maksimalų komfortą.

12,3 col. ekranas

12,3 col. ekrane vienoje vietoje rodoma visa svarbi informacija.

Aukščiausios klasės medžiagos

Prabangus perforuotas audinys ir minkšti ornamentuoti porankiai formuoja patrauklų neprilygstamo komforto interjerą.

Suprojektuotas visoms kelionėms

Erdviame penkiaviečiame salone apstu aukščiausios klasės savybių, kurios kiekvienam keleiviui užtikrina ramią kelionę ir rafinuotą komfortą.

Itin erdvus

Dėl ilgos važiuoklės bazės automobilio salone pakankamai vietos kojoms, o bagažinės talpa siekia net 452 litrus.

  • Panoraminis stogas

    Panoraminis stogas išorei suteikia papildomo stiliaus, o šviesiame ir erdviame salone – pagilina erdvumo pojūtį. Elektra valdoma užuolaidėlė leidžia apriboti šviesos intensyvumą salone ir saugo nuo tiesioginių saulės spindulių kaitros.