1. Nauji automobiliai
  2. Performance
Spartusis pasirinkimas

Tikrojo elektromobilio pojūtis

Toyota bZ4X suteikia gryną vairavimo malonumą. Jo svorio centras žemai, o grindyse įrengta baterija ir puiki visų ratų pavara užtikrina fantastišką Toyota bZ4X stabilumą, išskirtinį valdymą ir geresnę kontrolę. Toyota bZ4X pranoksta lūkesčius. Jis užtikrina išties sklandžią vairavimo patirtį, kokios bebūtų sąlygos kelyje.

Ant bet kokio kelio. Jis gali viską.

Naujai sukurta visų varomųjų ratų pavara „X-Mode“ padidina našumą ir saugą, kad Toyota bZ4X galėtų riedėti bet kokiu pagrindu, išnaudodamas fantastinės visų varomųjų ratų pavaros gebėjimus.

Neprilygstamas valdymas

Dėl žemo svorio centro ir didelio kėbulo standumo vairavimas itin intuityvus vertinant ne tik elektromobilių, bet ir kitų automobilių standartais. Siekiant didesnio efektyvumo, kontroliuoti greitėjimą ir lėtėjimą galima valdant tik vieną – greičio – pedalą. 

Efektyvi klimato kontrolė

Novatoriška Toyota bZ4X šildymo sistema užtikrina fantastišką efektyvumą ir mažesnes elektros sąnaudas. Joje naudojamas mažai energijos eikvojantis šilumos siurblys yra itin efektyvus, kad nuvažiuotumėte toliau. Jis žiemos metu siurbia šilumą iš lauko oro ir ja šildo automobilį. Taip užtikrinamas šildymas bei oro kondicionavimas ekstremalioje temperatūroje ir eikvojama gerokai mažiau energijos nei standartinėmis oro kondicionavimo sistemomis.

Baterijos efektyvumas

Toyota pasitelkė daugiau nei 25 metų kauptą transporto priemonių elektrifikavimo patirtį, kad naujojo Toyota bZ4X ličio jonų baterija pasižymėtų pirmaujančia pasaulyje kokybe, patvarumu ir patikimumu.

Be to, Toyota pasitikėjimas baterijos kokybe atsispindi garantijoje, kad net ir praėjus iki 10 metų laikotarpiui, ji išlaikys iki 70 % talpos. Jai taikoma gamintojo suteikiama elektromobilio garantija (8 metai arba 160 000 kilometrų) ir papildoma išplėstinė baterijos priežiūros garantija (iki 10 metų arba iki 1 mln. km), kuri aktyvuojama po kasmet atliekamos elektromobilio būklės patikros (taikomos papildomos sąlygos ir nuostatos).