Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

C-HR

HIBRIDAS TAIP PAT GALIMAS

Pamirškite įprastus dalykus

Kaina – nuo 18 900 €
 • Visada nepaprastas

  Naujajame Toyota C-HR modelyje aštrus ir dinamiškas stilius suderintas su aptakiomis formomis ir plačia stovėsena. Koks rezultatas? Išorės dizainas judėjimo pojūtį sukuria net automobiliui stovint.

 • Sklandi hibridinė galia

  Įtraukiantis, dinamiškas ir išskirtinis efektyvumas – tai naujoji hibridinės sistemos patirtis. Rinkitės vieną iš trijų galios agregatų ir mėgaukitės sklandžiu vairavimu bet kokiomis sąlygomis. Jei ieškote galios – 2,0 litrų Hybrid Dynamic Force (M20A-FXS) pavaros sistema jos turi tikrai pakankamai.

 • Visureigis miesto gatvėms

  Toyota C-HR sukurtas galvojant apie miestą. Dėl judrumo ir įspūdingo manevringumo net ir ankštose miesto gatvėse važiuosite lengvai ir patogiai. Bendras automobilio ilgis nesiekia 4,4 metro, o apsisukimo skersmuo neviršija 10,4 metro. Taigi, galite drąsiai važiuoti į miesto centrą.

 • Jokių kompromisų

  Būkite visiškai ramūs žinodami, kad Toyota visada jumis pasirūpins. Naudodamiesi įvairiose vairavimo situacijose padedančiomis išmaniosiomis funkcijomis (pvz., riboto matomumo zonos stebėjimo ir apsaugos nuo susidūrimo sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija), būsite užtikrinti savo, automobilio keleivių ir kitų eismo dalyvių sauga.

  Peržiūrėkite saugos funkcijas >

Normų nepaisymas

Įprastų dalykų pilname pasaulyje išsiskirkite iš kitų, griaukite tradicijas ir pasitikėkite ypatingumo verte. Aštrios Toyota C-HR dizaino linijos pabrėžia dinamiškumą, o nepaprasta galia ir nepriekaištingos savybės neleidžia suabejoti, jog tai – tikras visureigis. Mėgaukitės gyvenimo nuotykiais su naujuoju Toyota C-HR.

Kelias priklauso Jums

Nugludinto išorės dizaino ir aštrių linijų Toyota C-HR kėbulo neįmanoma su niekuo supainioti. Plati stovėsena ir progresyvus stilius suteikia Toyota C-HR dinamiškumo, o aukščiausios klasės apdaila neabejotinai prikaustys praeivių žvilgsnius.

 • Pažadinkite miestą

  Pasidabinęs visiškai nauja priekine dalimi ir galiniais žibintais, C-HR yra ne tik elegantiškas, bet ir individualus bei rafinuotas automobilis. Tai – tradicijas griaunantis šiuolaikiškas kupė dizainas. Atraskite kiekvieną kontūrą ir susipažinkite su visomis aštraus išorės dizaino detalėmis. Tikrai nenusivilsite.

 • Mėgaukitės akimirka

  Jei vertinate gražų dizainą ir gerą muziką, naujasis Toyota C-HR sukurtas kaip tik Jūsų pojūčiams patenkinti. Kiekvieną kūno linkį apgaubiančios sėdynės, prabangos akcentą suteikiantys skoningi rombų raštai ir JLB garso sistema leis pasijusti tarsi koncerte. Šio visureigio dizainas išties sukurtas mėgautis.

 • Užkariaukite kelius

  Aukštesnio lygio hibridinio automobilio vairavimo potyriai – jau čia. Akimirksniu pasiekiama galia, greita reakcija ir nepriekaištingas efektyvumas – tai tradicijų nepaisančios hibridinės sistemos bruožai. Vairuoti kviečiantis Toyota C-HR – tai miesto visureigis, kuris stilingai užkariaus visus kelius, į kuriuos leisitės.

Išsiskirkite iš kitų

Toyota C-HR stilius – tai ne tušti žodžiai. Aptakus ir dinamiškas išorės dizainas yra išskirtinės išvaizdos pagrindas, unikalus ir ištaigingas salonas užtikrina išskirtinius pojūčius, o naujasis 2,0 l darbinio tūrio Dynamic Force Hybrid galios agregatas leidžia mėgautis išskirtiniais vairavimo potyriais. Šis automobilis tiek savo vidumi, tiek išore yra miesto visureigis.

Įspūdingas našumas

Įspūdingas našumas

Naujasis Toyota C-HR įkūnija mobilumo laisvę mieste. Žema ir plati automobilio stovėsena suteikia stabilumo posūkiuose, akimirksniu pasiekiamas pagreitėjimas padeda lengvai lenkti, o naujos kartos hibridinės technologijos yra tiesiog būtinas privalumas įvažiuojant į mažos taršos zonas.

Sukonfigūruokite savo Toyota C-HR
Patenkinkite savo pojūčius

Patenkinkite savo pojūčius

Salono interjero paviršiai kontrastuoja su blizgiais juodais intarpais, o dienos pabaigoje nuotaika pasikeičia ir vairuotojas panyra į švelniai mėlyną salono apšvietimą. Komfortas niekada neatrodė taip šauniai.

Rūpinkitės gyvenimu, o mes pasirūpinsime sauga

Rūpinkitės gyvenimu, o mes pasirūpinsime sauga

Gera žinoti, kad Toyota C-HR rasite pačias rafinuočiausias saugos technologijas. Taigi, kol užsiimsite savo reikalais, Toyota C-HR pasirūpins Jūsų sauga.

Peržiūrėkite saugos funkcijas

Kuris Toyota C-HR Jums tinka labiausiai?

Skaitykite daugiau apie hibridus

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: