1. Nauji automobiliai
  2. Toyota C-HR
  3. Highlights
Spartusis pasirinkimas
32 900 €
32 900 €

Išskirtinės modelio Toyota C-HR funkcijos

17 colių ratlankiai

Keliaukite su pasitikėjimu

17 colių sidabro spalvos lengvojo lydinio ratlankiai sukurti keliauti visur. Ratlankiai patobulinti detaliu 5 dvigubų stipinų dizainu, kad į kelionės tikslą atvažiuotumėte užtikrintai ir stilingai.

Priekiniai LED žibintai

Šviesa tamsoje

Mėgaukitės neprilygstamu priekyje besidriekiančio kelio vaizdu ir apšvieskite priekyje esančius objektus net ir tamsiu paros metu. Reflektorinių priekinių LED žibintų optika paskirsto šviesą dideliu pluoštu ir nuosekliai užtikrina gerą matomumą.

Nematomų zonų monitorius

Visada matoma riboto matomumo zona

Įženkite į naują saugaus vairavimo erą su riboto matomumo zonų stebėjimo sistema. Naudodama ultragarsinius jutiklius automobilio šone, ji padeda pastebėti nematomas transporto priemones. Jai aptikus pavojų, įsijungia įspėjamasis indikatorius, saugantis Jus ir kitus eismo dalyvius.

8 colių ekranas

Viskas, ko Jums reikia, viename ekrane

Kompaktiškame 8 colių multimedijos ekrane informacinės ir pramogų sistemos bei jungiamumo funkcijos sujungtos į vieną: nesvarbu, ar norite klausytis naujausių eismo naujienų, ar dainuoti mėgstamas melodijas, todėl vairuodami niekada neprarasite ryšio.

12,3 colių ekranas

Viskas, ką Jums reikia žinoti

Ekranas, kuriame visas pasaulis po ranka. Nesvarbu, ar tikrinate maršrutą, ar ieškote artimiausios degalinės: šiame dideliame 12,3 colio ekrane rasite viską, ką turite žinoti.

Sport. sėdynės

Itin patogios sėdynės

Priekinės sportinės sėdynės kiekvieną kartą užtikrina prabangią vairavimo patirtį. Plona, sportiška viršutinė dalis ir stipriau sutvirtinta atraminė apatinė dalis užtikrina aukščiausios klasės komfortą ir alsuoja galingu stiliumi.

32 900 €

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/lt/lt?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lt/new-cars/c-hr/highlights","configure":"https://www.toyota.lt/new-cars/c-hr/build","specs":"https://www.toyota.lt/new-cars/c-hr/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lt/new-cars/c-hr/highlights","configure":"https://www.toyota.lt/new-cars/c-hr/build","specs":"https://www.toyota.lt/new-cars/c-hr/specifications"}}}}