1. Nauji automobiliai
  2. Corolla Sedan
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Naujasis Corolla sedanas

Aštresnis. Išmanesnis. Saugesnis.
Pristatome naująjį patobulintą Corolla sedaną. Intuityvi technologija ir 5 kartos hibridinė sistema paverčia jį dar smagesniu vairuoti, o dėl rafinuotos išorės ir šiuolaikiško salono dizaino mėgstamiausia pasaulyje Toyota tapo geresne nei bet kada anksčiau. Išlikite vienu žingsniu priekyje ir nepraleiskite naujojo Corolla sedano pristatymo.
Stilingos naujos priekinės grotelės
Šviesos diodų priekiniai žibintai
Sportiški 18 colių „GR SPORT Dark Grey Machined“ lengvojo lydinio ratlankiai
Aptakus ir dinamiškas

Stilingos naujos priekinės grotelės

Naujo dizaino apatinės grotelės su blizgiu tinklelio raštu formuoja tvirtesnę modelio stovėseną.

Šviesos diodų priekiniai žibintai

Šviesos diodų priekiniai žibintai yra galingi, užtikrina puikų matomumą, tačiau vartoja labai mažai energijos. Šviesos diodai išdėstyti grupėmis, kur sudaro elegantiškas kreives, atitinkančias rafinuotą automobilio išvaizdą.

Sportiški 18 colių „GR SPORT Dark Grey Machined“ lengvojo lydinio ratlankiai

Visiškai nauji 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai sukurti specialiai GR SPORT modeliui. Jie perteikia sportišką automobilio charakterį. Firminis simetrinis dizainas formuoja tvirtą koordinaciją ir trimates funkcijas, GR SPORT modeliui suteikdamas papildomą gylį ir dinamiškumą.

Aptakus ir dinamiškas

Corolla sedano kėbulu teka rafinuotos linijos, o racionalizuotas siluetas ir plati stovėsena formuoja neabejotiną galios įspūdį.

Išskirtinis stilius

Užtenka vieno žvilgsnio į Toyota Corolla sedaną ir pastebėsite su niekuo nesupainiojamą jo išorę, įspūdingas naujas priekines groteles ir „Bi-LED“ priekinius žibintus. Rinkitės iš mūsų siūlomo dviejų tonų spalvų asortimento ir paverskite savąjį sedaną išskirtiniu.

Sėskitės ir atsipalaiduokite

Corolla sedanas kiekvienam keleiviui siūlo gerai apgalvotų technologijų ir pirmaujantį klasėje komfortą. Jis suprojektuotas aplink Jus. 

Stiliaus pojūtis

Jei manote, kad Corolla sedanas gerai atrodo iš išorės, palaukite, kol pamatysite saloną. Mūsų dizaineriai pasirinko aukštos kokybės medžiagų derinį, kuris atrodo pribloškiančiai bei siūlo malonią tekstūrų įvairovę. Išvaizdą puikiai vainikuoja stilingos sėdynės. Niekas taip neakcentuoja erdvės kaip šviesa, todėl visame Corolla salone išdėstyta įvairių apšvietimo elementų. Vėsus mėlynos ir baltos spalvų atspalvis suteikia salonui stiliaus ir rafinuotumo. Dėl daugelio subtilių ypatybių šiame automobilyje bus labai malonu leisti laiką.

Technologijos gyvenimui

Intuityvios technologijos pakylės bet kokią kelionę. Susipažinkite su Toyota Smart Connect. Mėgaukitės sklandžia navigacija debesų pagrindu, funkcija „Voice Agent“, realiu laiku stebėkite eismo situaciją keliuose. Prietaisų skydelyje įrengtame naujajame 10,5 colio jutikliniame ekrane sklandžiai integruota „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, kad galėtumėte naudotis mėgstamomis išmaniojo telefono programėlėmis ir vairavimo informacijos gausa. Vairuotojo prietaisų skydelis taip pat transformuotas – čia sumontuotas naujas 12,3 colio jungtinis ekranas, kurį galima adaptuoti pagal vairuotojo pageidavimus, pasirenkant vieną iš keturių skirtingų režimų: laisvalaikio, išmanųjį, sportiškąjį arba tvirtąjį.

Junkitės prie savo Toyota iš bet kur

Sumaniai suprojektuotoje vairuotojo vietoje – viskas sinchronizuota tarp Jūsų automobilio ir išmaniojo telefono. Programėlė „MyT“ išmaniajame telefone atvers naują jungiamumo pasaulį ir padės vairuoti paprasčiau. Vienu mygtuko palietimu stebėkite keliones, planuokite priežiūrą ir netgi tobulinkite hibridinio automobilio vairavimo stilių. Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu, kad atvėsintumėte arba pašildytumėte saloną prieš leisdamiesi į kelionę.

Galia be kompromisų

Didesnis našumas, nesileidžiant į kompromisus dėl efektyvumo. Mūsų  penktosios kartos įsikraunanti hibridinė technologija leidžia mėgautis didesniu pagreičiu ir galia nepadidinant CO₂ emisijos.

Smagus vairuoti

Toyota hibridus išties malonu vairuoti. Jie juda itin sklandžiai ir labai sparčiai reaguoja. Vairuodami mieste, galėsite mėgautis palaiminga elektrinio režimo tyla. Be to, jie taupo degalus ir mažina emisiją, tačiau juos vairuoti taip pat paprasta kaip ir tradicinius automobilius. Beje, kadangi jie patys įsikrauna, jų niekada nereikia prijungti prie tinklo. 

Atraskite vairavimo malonumą

Visuose GR SPORT modeliuose įrengiamos tikrosios hibridinės sistemos. Galėsite mėgautis vairavimo malonumu, genami 1.8 litro hibridinės sistemos variklio, pasižyminčio puikiais galios parametrais ir pagreičiu bei mažomis degalų sąnaudomis ir CO₂ emisija. Toyota TNGA platforma užtikrina fantastišką valdymą, jos svorio centras žemai, kas suteikia daugiau jaudulio vairuojant.
Toyota T-Mate. Su Jumis – saugesnei kelionei
Siekdami pirmaujančių klasėje saugos funkcijų, Toyota Corolla sedane įdiegėme T-Mate – naudingąjį vairavimo partnerį. Jame – naujausios kartos Toyota Safety Sense ir galimybė atnaujinti sistemos funkcijas internetu.
  • Toyota Safety Sense Tarp sistemų veikimo ir funkcinių patobulinimų – pagreičio slopinimo funkcija (reaguojanti į staigų greičio pedalo paspaudimą važiuojant mažu greičiu), sankryžoje darant posūkį susidūrimų išvengti padedanti pagalba, avarinio vairavimo pagalba (nuo šiol ji gali reaguoti į priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones), šoninių smūgių vengimo ir greičio mažinimo kelio vingyje funkcijos. Programinės įrangos internetinio naujinimo funkcija padės laiku naujinti esamas funkcijas ir įtraukti naujų.
  • Vairavimo pagalba Mūsų riboto matomumo zonos stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant. Corolla sedane taip pat veikia skubios pagalbos skambučio funkcija.
  • Automobilio statymo pagalba Be to, Corolla sedane diegiamos kitos naujoviškos T-Mate automobilio statymo pagalbos funkcijos. Kelios iš jų – saugaus išlipimo pagalba, priminimo apie ant galinės sėdynės paliktus daiktus sistema ir galinio skersinio eismo perspėjimo su automatiniu stabdymu funkcija. Taigi galėsite pasitikėti savo jėgomis ir sukurti dar saugesnę vairavimo aplinką sau ir kitiems eismo dalyviams.

Toyota Corolla sedano galerija

Susipažinkite su Corolla asortimentu

Vienas dydis nebūtinai tinka visiems. Mūsų Corolla hibridų asortimentas pasižymi įvairiomis funkcijomis, kad geriausiai atitiktų Jūsų individualius komforto bei praktiškumo poreikius.

Žiūrėkite daugiau