1. Nauji automobiliai
Spartusis pasirinkimas
LIZINGO PALŪKANOS – 2% 5-ERIUS METUS
Nuo
28 400 €
CO₂
98 - 111 g/km
Vid. sąnaudos
4.4 - 4.9 l/100 km

Corolla hečbekas: jūsų gyvenimo ritmu

Jei mūsų gyvenimas nuolat gerėja, ar neturėtų ir mūsų automobilis? Universalusis Corolla hečbekas pasiruošęs kiekvieną akimirką padaryti ypatingą su išskirtiniu dizainu, galingu ryšiu ir internetinio naujinimo funkcija. Jaudinantis, skaitmeninis ir itin efektyvus automobilis su penktosios kartos hibridiniu elektriniu galios įrenginiu. Tai – naujas vairavimo patirties lygis.

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Toyota atstovybę.

Specialus pasiūlymas

Veikite dabar
Nauji lengvojo lydinio ratlankiai
Naujos priekinės grotelės
Šviesos diodų priekiniai žibintai
Jungtiniai galiniai žibintai
Žemesnis galinis buferis

Nauji lengvojo lydinio ratlankiai

Siūlome įspūdingus, naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankius. Jų stilius rafinuotas ir itin techniškas, akcentuojantis naujojo Corolla elegantišką sportiškumą.

Naujos priekinės grotelės

Nesenstančios automobilio proporcijos: išskirtinėje estetikoje jos sujungtos su plačiomis ir galingomis naujomis grotelėmis, kad kelyje būtumėte dar pastebimesni.

Šviesos diodų priekiniai žibintai

Corolla hečbekas pažangias technologijas sujungia su moderniu dizainu. Tai geriausiai pasimato pažvelgus į nuostabius dvigubus tolimųjų ir artimųjų šviesų priekinius šviesos diodų žibintus.

Jungtiniai galiniai žibintai

Corolla progresyvus jungtinių galinių žibintų dizainas ir rafinuotas kėbulas – stilingi ir funkcionalūs.

Žemesnis galinis buferis

Vėją skrodžiantis naujojo automobilio siluetas dėl glotnaus, rafinuoto galinio buferio nuo šiol – dar aerodinamiškesnis.

Stilius, kurio nepastebėti neįmanoma

Corolla hečbekas yra dinamiškas ir rafinuotas, o jo drąsus išorės dizainas atspindi šias vertybes. Glotniame profilyje – žemas priekinis variklio dangtis ir aerodinamiška stogo linija, o vaizdas iš priekio ir galo atskleidžia automobilio impozantišką stovėseną kelyje.

Nauja sėdynių apdaila
12,3 colio jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis
10,5 colio multimedijos ekranas
GR SPORT užvedimo mygtukas
Aplinkos apšvietimas

Nauja sėdynių apdaila

Galite rinktis apdailą pagal savo stilių: nuo gilių, sodrių tonų ir drąsių 3D efektų iki šviesesnių atspalvių, akcentuojančių Corolla būdingą rafinuotumą.

12,3 colio jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis

Jis orientuotas į vairuotoją ir atrodo nuostabiai. Šį informatyvų jungtinį skaitmeninį prietaisų skydelį galima suasmeninti parenkant mėgstamą išdėstymą ir vieną iš keturių skirtingų dizaino temų.

10,5 colio multimedijos ekranas

Corolla hečbeko rafinuotame, didelės raiškos 10,5 colio jutikliniame ekrane sklandžiai integruotas Jūsų skaitmeninis gyvenimas ir vairavimo informacija.

GR SPORT užvedimo mygtukas

Kaskart atsisėdus prie vairo Jūsų pulsas padažnės. GR SPORT užvedimo mygtukas nuolat primena apie Toyota keliams skirtų automobilių ryšį su itin sėkmingai hibridinių elektrinių automobilių lenktynėse besivaržančiais bolidais.

Aplinkos apšvietimas

Šis subtilus ir raminantis salono apšvietimas paryškina Corolla technologijas bei išskirtinį komfortą.

Sėskitės ir atsipalaiduokite

Corolla erdvaus salono dizainas yra švarus ir alsuoja pasitikėjimu. Čia meniškai sujungiamos technologijos ir rami, komfortiška aplinka. Automobilis itin praktiškas, čia veikia dviejų zonų klimato kontrolė ir gausu vietos daiktams susidėti, o tokios funkcijos kaip aplinkos apšvietimas ir įspūdingos apdailos detalės paverčia saloną stilinga erdve, kurioje malonu leisti laiką.

Hibrido elektros galia – be kompromisų

Naujajame Corolla hečbekas yra įrengtas Toyota penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. Corolla hečbekas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.
Žr. daugiau
 • Galingos ryšio funkcijos

  Corolla intuityvi skaitmeninė sistema siūlo funkcijų, kurios padės išlikti priešakyje. Jos intuityvi sąsaja ir 10,5 colio jutiklinis ekranas ne tik gražiai atrodo, bet ir greitai veikia. Patogi naudoti sistema su logiška meniu struktūra ir ryškiu, aukštos raiškos ekranu, suteikia tikslų valdymą ir kuo daugiau dėmesio skirti keliui. Tuo pat metu 12,3 colio  daugialypiame jungtiniame informacijos  skydelyje (naujos kartos vairuotojo ekrane) operatyviai perteikiami pagrindiniai vairavimo duomenys – pakanka vos žvilgtelėti.

Supaprastinkite kiekvieną dieną

Su MyToyota programėle lengvesnės visos kelionės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į Corolla navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.
Žr. daugiau

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Corolla hečbeke įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus. Visas „T-Mate“ turinys pateikiamas Corolla hečbeko konfigūratoriuje.
 • Priešavarinė sistema (PCS)

  Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Gali būti aptinkami automobiliai, pėstieji, dviratininkai ir motociklininkai. Be to, susidūrimo sankryžoje vengimo pagalba ir avarinio vairavimo pagalba padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

 • Priminimo apie neužsegtus galinius saugos diržus sistema (RSRS)

  Ši sistema perspėja vairuotoją, jei ant galinės sėdynės lieka keleivių arba daiktų. Perspėjimą sudaro įspėjimas skaitmeniniame prietaisų skydelyje, tada (atsižvelgiant į modelį) įsijungia avarinis signalas ir aktyvuojamas garsinis signalas (kad būtų pastebima iš lauko, užrakinus automobilį).

 • Proaktyvioji važiavimo pagalba – lėtėjimo pagalba (PDA)

  Ši sistema padeda sklandžiai sumažinti greitį, kai atleidžiamas greičio pedalas ir artėjama prie priekyje esančio automobilio.

 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

  Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti.

 • Saugaus išlipimo pagalba (SEA)

  Sistema naudoja riboto matomumo zonų stebėjimo sistemos radarą, kad padėtų vairuotojui išvengti susidūrimo tarp atidarytų durelių arba iš automobilio išlipančių asmenų ir iš paskos atvažiuojančių transporto priemonių arba dviratininkų. Jei sistema nusprendžia, kad kyla susidūrimo pavojus, šoniniame veidrodėlyje bei multimedijos ekrane įsijungia indikatorius bei pasigirsta garsinis signalas, kuris įspėja automobiliu važiuojančius asmenis.

 • Avarinio sustojimo sistema (EDSS)

  Jei kurį laiką neaptinkama vairuotojo veiksmų, pasigirsta įspėjimai, kuriais siekiama perspėti vairuotoją. Jei vairuotojas nieko nedaro toliau, automobilis automatiškai sulėtėja ir sustoja užimamoje eismo juostoje. Aktyvuojamas avarinis signalas, kuriuo siekiama įspėti kitus eismo dalyvius, ir atidaromos durelės, kad prireikus į saloną lengvai patektų gelbėtojai.

 • Toyota Safety Sense internetinio naujinimo funkcija

  OTA programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrins, kad Toyota Safety Sense (TSS) būtų visada atnaujinta su naujausiomis funkcijomis ir patobulinimais

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

4 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • Corolla hečbekas - Active - 5 durelių hečbekas

  Corolla hečbekas Active

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   16 colių 5 dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
  • +
   Elektra reguliuojami durelių veidrodėliai
  • +
   Nuotolinis durelių užraktas

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  28 400 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   101 - 111 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.5 - 4.9 l/100 km

  Nuo

  30 400 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   98 - 108 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.4 - 4.8 l/100 km
 • Corolla hečbekas - Active Plus - 5 durelių hečbekas

  Corolla hečbekas Active Plus

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   17 colių 5 dvigubų stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   Automatiškai užlenkiami durelių veidrodėliai
  • +
   Lietaus jutiklis

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  30 450 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   105 - 111 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.7 - 4.9 l/100 km

  Nuo

  32 400 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   102 - 108 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.5 - 4.8 l/100 km
 • Corolla hečbekas - GR SPORT - 5 durelių hečbekas

  Corolla hečbekas GR SPORT

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   18 colių 10 stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   GR Sport ženklelis ant bagažinės durelių
  • +
   Visa dvispalvė kėbulo apdaila

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  32 900 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   106 - 111 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.7 - 4.9 l/100 km

  Nuo

  34 800 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   103 - 108 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.6 - 4.8 l/100 km
 • Corolla hečbekas - Luxury - 5 durelių hečbekas

  Corolla hečbekas Luxury

  Hibridas
  5 durelių hečbekas
  • +
   17 colių 5 dvigubų stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
  • +
   Automatiškai užlenkiami durelių veidrodėliai
  • +
   Lietaus jutiklis

  Pasirinkti šį variklį


  Nuo

  33 300 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   105 - 111 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.7 - 4.9 l/100 km

  Nuo

  35 900 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   102 - 108 g/km
  • Vid. sąnaudos
   4.5 - 4.8 l/100 km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.
 • Toyota Corolla hečbeko papildytosios realybės programėlė

  Susipažinkite su Corolla hečbeku naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas. 

Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-03-31, arba kol bus kampanijos automobilių. Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu.

Skaičiavimo pavyzdys: Luminor Lizingas UAB, Swedbank lizingas, UAB ir SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Paslaugų teikėjai yra: Bendros lizingo kainos metų normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 24 900 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 10% (2 490 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (9 960 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 22 410 EUR, metinė fiksuota palūkanų norma – 2%, sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 1 975,35 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,44%, mėnesio įmoka – 235,42 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 24 385,35 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.