1. Nauji automobiliai
  2. Hybrid Electric
  • Išmaniai elektrifikuota

    Naujasis Corolla hečbekas yra sukurtas Toyota turtingos naujovių istorijos ir techninio meistriškumo pagrindu. Jis užtikrina neprilygstamai smagią ir efektyvią vairavimo patirtį. Automobilis įsikrauna pats, o tai yra itin patogu. Jo nenuilstantis benzininis variklis sujungtas su švaria ir pažangia elektrine pavara. Tai yra bekompromisis mažos emisijos sprendimas.

Patogus ir lengvai valdomas

Corolla hečbekas yra judrus ir greitai reaguoja, todėl per kiekvieną kelionę užtikrinama visiška kontrolė ir aukštas vairuotojo pasitikėjimo lygis. Dėl Corolla standžios kėbulo konstrukcijos važiavimo kokybė yra išskirtinė ant bet kokio pagrindo.

Valdymo jaudulys

Corolla sumontuota lengvai valdoma, tiesioginė vairavimo sistema ir suderinta priekinė bei galinė pakaba. Automobilis judrus, greitai reaguoja, pasižymi kontroliuojamu neutraliu balansu posūkiuose. Rezultatai – intuityvus ryšys tarp automobilio ir vairuotojo. Pasukite vairą ir Corolla natūraliai sureaguos akimirksniu, tad vairuoti saugu ir malonu.

Elektros pavara be rūpesčių

Corolla penktosios kartos hibridinė elektrinė sistema yra kol kas pažangiausias mūsų darbo vaisius. Automobilis vairuojamas įprastai, leidžia pasiekti geriausią klasėje degalų ekonomiją ir mažas emisijas, nesijaudinant dėl nuvažiuojamo atstumo. Pilkite degalus, kaip esate įpratę: Toyota hibridai įsikrauna patys, jų nereikia jungti prie elektros tinklo ir įkrauti.