Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Corolla hečbekas

HIBRIDAS TAIP PAT GALIMAS

Mes pavertėme jį hibridu. Jūs kuriate savo Corolla.

Kaina – nuo 15 300 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 4,5 l/100 km
CO2 Nuo 102 g/km
Vidutinės sąnaudos Nuo 6,2 l/100 km
CO2 Nuo 141 g/km
 • Sukurtas būti dėmesio centre

  Akį traukia išraiškingas ir dinamiškas išorės dizainas, plati stovėsena ir elegantiškas profilis su dailiu žemu variklio dangčiu. Efektingą įvaizdį sustiprina sportiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, stilingi LED žibintai ir dvispalviai kėbulo apdailos variantai.

 • Vairavimo malonumas

  Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo savybėmis. Jūsų pasirinkimui siūlomi du hibridiniai varikliai. 1,8 l hibridinis galios agregatas užtikrina sklandų ir tylų važiavimą, kaip ir galima tikėtis iš Toyota. Naujasis 2,0 l hibridinis variklis Dynamic Force pateikia naują hibrido važiavimo formulę: didelė galia, lengvas pagreitėjimas ir kraują kaitinanti dinamika net paprasčiausią kelionę paverčia smagia pramoga.

 • Tikras ramybės jausmas

  Saugos įrangos paketą Toyota Safety Sense sudarančios naujoviškos sistemos numato galimus pavojus ir padeda efektyviau į juos reaguoti. Apsiginklavus įvairiomis pažangiomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis, tokiomis kaip galinio vaizdo kamera, nematomų zonų monitorius, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema, pažangi pagalbinė automobilio statymo ir adaptyvioji automatinė tolimųjų šviesų sistemos, kiekviena kelionė bus lengva ir smagi. Taigi kartu su savo keleiviais galite jaustis dar saugesni ir ramesni nei anksčiau.

Visiškai naujas Toyota Corolla hibridas

Stilingas, efektyvus ir smagus vairuoti naujasis Corolla automobilis yra naujųjų laikų legenda. Nesvarbu, koks yra Jūsų gyvenimo būdas ir kokį kėbulo tipą pasirinksite, Jūs visuomet galėsite mėgautis savaime įsikraunančių hibridinių galios agregatų privalumais. Pirmą kartą vienam modeliui Toyota siūlo du pasirinktinus hibridinius variklius – 1,8 l ir 2,0 l Dynamic Force. Dėl visų TNGA (Toyota New Global Architecture) platformai būdingų pranašumų kelionės su Corolla visuomet bus įkvepiančios.

Prasideda naujas įdomus perkamiausio pasaulyje automobilio etapas.

Jūs neliksite abejingi šiam automobiliui, dovanojančiam tikrą vairavimo džiaugsmą. Skirtumą pajusite iš karto atsisėdę už vairo: jo stilingas salonas, išskirtinis valdymas ir stabilumas leis mėgautis dar malonesniu vairavimu.

 • Sukurtas pranokti lūkesčius

  Toyota yra užsibrėžusi gaminti vis geresnius automobilius. Corolla automobilis sukonstruotas ant Toyota pažangios TNGA platformos, kuri užtikrina tikrą vairavimo malonumą teikiančias važiavimo charakteristikas. Tvirtesnis kėbulas ir žemas svorio centras mažina kėbulo svyravimą atliekant posūkius, o dvigubo trikampio balansyro pakaba efektyviau amortizuoja smūgius, todėl automobilis tolygiau važiuoja.

 • Sukurtas stebinti

  Pažvelgus į naująjį Corolla automobilį, pirmiausia į akis krinta jo išraiškingas ir dinamiškas išorės dizainas, kuris gali būti dar patrauklesnis pasirinkus mūsų dviejų spalvų kėbulo apdailos variantus. Dailus žemas variklio dangtis, įspūdingos plačios grotelės ir išskirtiniai LED priekiniai žibintai sukuria stilingą profilį, kurį išryškina sportiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

 • Stiliaus pojūtis

  Mūsų dizaineriai parinko puikiai derančias kokybiškas medžiagas ir pritaikė įvairias malonias tekstūras. Visiškai juoda apdaila sukuria sportinį salono įvaizdį, o šaltos pilkos spalvos apdaila išryškina erdvaus ir santūraus salono dizainą. Į bendrą salono vaizdą darniai įsilieja stilingos sportiškos sėdynės.

Sužinokite daugiau apie perkamiausią pasaulyje automobilį

Kai legendinis automobilis tampa hibridu, jo laukia įspūdinga kelionė.

Jūs neatsispirsite įkvepiančioms naujosios Corolla važiavimo savybėms

Jūs neatsispirsite įkvepiančioms naujosios Corolla važiavimo savybėms

Toyota hibridai dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą. Gyvybingas ir paklusniai į komandas mieste reaguojantis 1,8 l hibridinis variklis leidžia mėgautis ramiomis kelionėmis. Naujas 2,0 l hibridinis variklis Dynamic Force išvysto dar didesnę galią, kartu užtikrindamas sklandų važiavimą. Nesvarbu, kurį galios agregatą pasirinksite: jie abu pasižymi ypač mažomis degalų sąnaudomis ir žemais taršos rodikliais, kurie važiuojant vien elektriniu režimu pasiekia nulį.

Patogiai įsitaisykite

Patogiai įsitaisykite

Naujasis Corolla automobilis buvo kuriamas galvojant apie Jūsų komfortą. Sportinės sėdynės puikiai priglunda prie kūno ir užtikrina tvirtą atramą, todėl vykdami į tolimas keliones visuomet jausitės patogiai. Konstruktoriams pavyko užtikrinti maksimaliai natūralią vairuotojo padėtį, kad jis nenuvargtų. Ant vairo įrengti važiavimo funkcijų, informacinės ir pramoginės bei garso sistemų valdikliai, todėl Jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo. Šaltomis dienomis ypač pravers vairo šildymo funkcija.

Sauga – tai standartas, o ne alternatyva

Sauga – tai standartas, o ne alternatyva

Saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense įtrauktas į kiekvieno Corolla modelio standartinę komplektaciją – juk saugumas yra būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos įranga apima įvairias atnaujintas saugos funkcijas, kurios palengvina vairavimą ir užtikrina didesnį Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą kelyje.

Susipažinkite su saugos įranga

Kurį Corolla hečbeką pasirinksite?

Skaitykite daugiau apie hibridus

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: