1. Nauji automobiliai
 2. Ülevaade
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Pakeisti modelį

Corolla hečbekas Active

5 durelių hečbekas

Corolla hečbekas - Active - 5 durelių hečbekas
Corolla hečbekas - Active - 5 durelių hečbekas

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Corolla hečbeko kainoraštis

Susipažinkite su Corolla hečbeko kainomis
Opens in new window Atverti kainoraštį
 • Dizainas

  Suprojektuotas dėmesiui atkreipti

  Tarp drąsių ir dinamiškų išorės savybių – galinga stovėsena ir žemas priekinis gaubtas. Šį efektą padidina 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, stilingi šviesos diodų priekiniai žibintai ir pasirinktinė dviejų tonų spalvų schema.

 • Tikras vairavimo malonumas

  Rinktis galima iš dviejų hibridinių galios agregatų. 1.8 litro Toyota hibridinės sistemos variklis užtikrina sklandų ir tylų važiavimą. Naujasis 2.0 litrų „Hybrid Dynamic Force“ variklis pakylėja hibridinę sistemą į naują jaudinantį lygį. Jis galingas ir automobilį sparčiai gena pirmyn, todėl galėsite mėgautis dinamišku vairavimu ir energijos pliūpsniu.

 • Ramybės jausmas

  Saugos įrangos paketą Toyota Safety Sense sudarančios naujoviškos sistemos numato galimus pavojus ir padeda efektyviau į juos reaguoti. Apsiginklavus įvairiomis pažangiomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis, tokiomis kaip galinio vaizdo kamera, nematomų zonų monitorius, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema ir adaptyvioji automatinė tolimųjų šviesų sistemos, kiekviena kelionė bus lengva ir smagi.

Visas ekranas Užverti
Norėdami apsukti automobilį, spustelėkite čia Nuvilkti