1. Nauji automobiliai
  2. Technology
  • Intuityvus skaitmeninis tobulumas

    Corolla 12,3 colio jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis siūlo įvairiausių funkcijų. Čia rodoma viskas – nuo pasirinktos medijos iki pagrindinių vairavimo duomenų. Be to, išdėstymas itin lankstus, tad galite tvarkyti ekraną, kaip norite. Jūsų informacija – Jūsų tvarka. Keturios skirtingos dizaino temos: įprasta, išmanioji, sportinė ir patvarioji. Suasmeninkite kaip tik norite.

10,5 colio multimedijos jutiklinis ekranas su „Apple CarPlay“

Naujoji Corolla leis lengviau nei bet kada anksčiau pasiimti skaitmeninį gyvenimą su savimi. Sistema dera su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, ji prisijungia greitai ir sparčiai valdoma per 10,5 colio multimedijos jutiklinį ekraną. Greitai ir tiksliai pasirinkti reikiamą funkciją – navigaciją, laisvųjų rankų telefono ryšį, „Apple CarPlay“ ar kt. Beje, paskambinti ar nustatyti kelionės tikslą galėsite ir naudodamiesi balso atpažinimo sistema.

Nuolatinis tobulėjimas

Internetinio naujinimo funkcija per automobilio duomenų ryšį leis Jūsų Corolla hečbeke išnaudoti naujausias technologijas, kai tik jos taps pasiekiamos. Taip bus nuolat tobulinamos skaitmeninės sistemos galimybės. Nauja programinė įranga bus sklandžiai įdiegta, kai tik bus išleista. Tai reiškia, kad visada galėsite naudotis naujausiomis funkcijomis.

Garso takelis bet kokiai kelionei

Muzika, kaip ir vairavimas, gali atimti žadą. Toyota ilgametis bendradarbiavimas su JBL leis mėgautis įspūdinga muzika. Tai – meno ir mokslo derinys. Siekiant dramatiškiausio ir labiausiai įtraukiančio garso, kiekvieno garsiakalbio vieta buvo parinkta atidžiai, praturtinant kiekvieną akimirką kelyje.

Visada iki galo įkrautas

Jūsų išmanusis telefonas yra neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis. Jis sklandžiai prisijungia prie skaitmeninės sistemos ir tampa neatsiejama Corolla dalimi. Tam, kad galėtumėte juo visada naudotis, skyrelyje po prietaisų skydeliu įrengta naujos kartos belaidžio įkrovimo sistema, kad išmaniojo telefono baterija būtų nuolat iki galo įkrauta, nenaudojant jokių laidų.