1. Nauji automobiliai
  2. Technology
Spartusis pasirinkimas
  • Intuityvus skaitmeninis tobulumas

    Corolla sedano 12,3 colio jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis siūlo įvairiausių funkcijų. Čia rodoma viskas – nuo pasirinktos informacijos iki pagrindinių vairavimo duomenų. Be to, išdėstymas itin lankstus, tad galite pritaikyti ekraną, kaip norite. Jūsų informacija – Jūsų tvarka. Keturios skirtingos dizaino temos: įprasta, išmanioji, sportinė ir patvarioji. Suasmeninkite kaip tik norite. 

Jūsų informacija – Jūsų tvarka

Corolla sedano 12,3 colio jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis siūlo įvairiausių funkcijų. Jis rodo viską – nuo pasirinktos informacijos iki pagrindinių vairavimo duomenų. Be to, informacijos išdėstymas itin lankstus, tad galite pritaikyti ekraną, kaip norite.

Nuolatinis tobulėjimas

Internetinio naujinimo funkcija per automobilio duomenų ryšį leis Jūsų Corolla sedane išnaudoti naujausias technologijas, kai tik jos taps pasiekiamos. Taip bus nuolat tobulinamos skaitmeninės sistemos galimybės. Nauja programinė įranga bus sklandžiai įdiegta, kai tik bus išleista. Tai reiškia, kad visada galėsite naudotis naujausiomis funkcijomis.

Garso takelis bet kokiai kelionei

Muzika, kaip ir vairavimas, gali atimti žadą. Toyota ilgametis bendradarbiavimas su JBL leis mėgautis įspūdinga muzika. Tai – meno ir mokslo derinys. Siekiant dramatiškiausio ir labiausiai įtraukiančio garso, kiekvieno garsiakalbio vieta buvo parinkta atidžiai, praturtinant kiekvieną akimirką kelyje.

Visada iki galo įkrautas

Jūsų išmanusis telefonas yra neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis. Jis sklandžiai prisijungia prie skaitmeninės sistemos ir tampa neatsiejama Corolla dalimi. Tam, kad galėtumėte juo visada naudotis, skyrelyje po prietaisų skydeliu įrengta naujos kartos belaidžio įkrovimo sistema, kad akumuliatorius būtų nuolat iki galo įkrautas, nenaudojant jokių laidų.