1. Nauji automobiliai
  2. Hybrid Electric
Spartusis pasirinkimas

Geriausia iš abiejų pasaulių

Daugelį įprastų kelionių naujuoju Prius Plug-in Hybrid galima įveikti elektros režimu. Tačiau Prius Plug-in Hybrid turi ir benzininį variklį, todėl nebus nerimo dėl nuvažiuojamo atstumo. Šis modernus dvigubos DNR galios agregatas pasižymi ir neįtikėtinu efektyvumu: degalų sąnaudos siekia vos 0,7 l/100 km*.

* Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

Kaip agregatas veikia?

Įkraunamieji hibridai yra tarpinė grandis tarp hibridinių ir akumuliatorinių elektromobilių. Jie gali važiuoti elektros režimu ir juos galima greitai įkrauti kaip visiškai elektrinius automobilius. Tačiau juose, kaip ir tradiciniuose hibriduose, įrengtas variklis, kuris padeda, kai įkrauti nepatogu.

Jei norite sužinoti daugiau, spustelėkite animacijas, kuriose vaizduojama, kaip Prius Plug-in Hybrid veikia.

Kaip toli gali nuvažiuoti naujasis Prius Plug-in Hybrid?

Naujasis Prius Plug-in Hybrid, kurio akumuliatoriaus talpa yra 50 % didesnė nei anksčiau, elektra gali nuvažiuoti daugiau nei 72 km*. Miestuose, kur paprastai važinėjama lėčiau, šis nuvažiuojamas atstumas būna dar didesnis ir jo gali pakakti kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal nenaudojant variklio.

 * Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

 

Kaip padidinti nuvažiuojamą atstumą

Naujasis Prius Plug-in Hybrid yra įkraunamasis hibridas. Jis už reguliarų įkrovimą atsilygina įspūdingai mažomis degalų sąnaudomis ir geresnėmis elektros režimo galimybėmis. Čia suderintas didelio tankio akumuliatorius ir išmani programinė įranga, kad šis elektra nuvažiuojamas atstumas būtų kuo ilgesnis. Regeneracijos stiprinimo ir prognozuojančios efektyviosios pavaros funkcijos bei Prius Plug-in Hybrid saulės modulis ant stogo padės nuvažiuoti dar toliau. Vairuodami sklandžiai ir vengdami staigiai greitėti bei stabdyti, papildomai padidinsite nuvažiuojamą atstumą.