Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Toyota GR Supra

Pojūčių vardan

Kaina – nuo 49 990 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 7,4 l/100 km
CO2 Nuo 168 g/km
 • Automobilių sporto aerodinamika ir galinga šiuolaikiška išvaizda

  Dėl ilgo variklio dangčio, kompaktiško kėbulo ir dvigubo burbulinio stogo naujasis išskirtinis Toyota GR Supra dizainas tikrai sužavės vairavimo entuziastus ir pavergs klasikinių sportinių automobilių gerbėjų širdis bei protus.

 • Pojūčių vardan

  3,0 litrų darbinio tūrio šešių cilindrų Toyota GR Supra variklis užtikrina tobulą galią ir greitą reakciją. Įdiegus dvigubą slinkties turbokompresorių, tiesioginį degalų įpurškimą ir kintamo vožtuvo valdymą, sukuriamas 340 DIN AG ir 500 Nm sukimo momentas. Automobilils nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 4,3 sek., o didžiausias greitis siekia 250 km/h.

 • Saugumo galia

  Toyota GR Supra automobilyje įrengtas Toyota Safety Sense technologijų rinkinys, kurį sudaro nematomų zonų stebėjimo sisitema, įspėjamoji nukrypimo iš važiuojamosios eismo juostos sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop and Go“ funkcija.

Legenda sugrįžo

Naujasis Toyota GR Supra, įkvėptas daugiau nei 50 metų turtingo paveldo, pažadina tikrąją aistrą. Įspūdingas galios, pusiausvyros ir judrumo derinys suteiks entuziastams didžiausią vairavimo malonumą.

 • „Condensed Extreme“

  Toyota GR Supra „Condensed Extreme“ dizainas yra tiesiogiai susijęs su jo komplektacija, kurią sudaro ilgas variklio dangtis, kompaktiškas kėbulas ir platus dizainas. Derinant automobilių sporto aerodinamiką su šiuolaikiška ir galinga išvaizda, sukuriamas tikrasis vairavimo efektyvumas, net ir sustojus.

 • Supra siela

  Sportinių automobilių gerbėjų, kino mėgėjų ir žaidėjų legenda Toyota Supra siekė įtvirtinti savo pozicijas populiariojoje automobilių kultūroje pastaruosius 40 metų. Naująjį Toyota GR Supra iš tiesų įkvėpė septintojo dešimtmečio dvasia ir ikoniškoji Toyota 2000GT.

 • Galingas pojūtis

  Namuose, kelyje ar trasoje 3,0 litrų darbinio tūrio šešių cilindrų Toyota GR Supra variklis užtikrina tobulą galią ir greitą reakciją. Įdiegus dvigubą slinkties turbokompresorių, tiesioginį degalų įpurškimą ir kintamo vožtuvo valdymą, sukuriamas 340 DIN AG ir 500 Nm sukimo momentas. Automobilils nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 4,3 sek., o didžiausias greitis siekia 250 km/h.

Didžiausias vairavimo malonumas.

Didžiausias Toyota GR Supra dėmesys yra skiriamas ne našumui ar apvažiuotų ratų skaičiui, o vairavimo pojūčiui.

Lenktynių įkvėpta aerodinamika

Lenktynių įkvėpta aerodinamika

TOYOTA GAZOO Racing žymiai pagerino Toyota GR Supra efektyvumo rezultatus. Remiantis automobilių sporto patirtimi užsienyje, Toyota GR Supra dizainas pasiekė optimalaus aerodinaminio pasipriešinimo ir kėlimo savybes bei idealią 50:50 svorio pusiausvyrą automobilio priekyje ir gale.

Vairuotojui pritaikyta kabina

Vairuotojui pritaikyta kabina

Dėl vienviečių lenktyninių automobilių išdėstymo naujojo Toyota GR Supra kabina patalpins Jus į veiksmo centrą. Prie iš anksto apgalvoto trijų stipinų vairo įrengtas ekranas ir skaitmeninis kombinuotasis matuoklis yra apjungti tam, kad suteiktų vairuotojui visą reikiamą informaciją, kai jos labiausiai reikia.

Tikrieji pojūčiai

Tikrieji pojūčiai

Naujasis Toyota GR Supra buvo sumanytas kaip tikras sportinis automobilis. Bekompromisis požiūris į vairavimo pojūčius ir malonumą apjungia trumpą ratų bazę ir plačią vėžę, kad būtų pasiektas 1,55 „aukso vidurys“, suteikiant automobiliui išskirtinio judrumo ir stabilumo.

Saugumo galia

Saugumo galia

Sportiniam automobiliui svarbiausia yra saugumas. Toyota GR Supra automobilyje įrengtas Toyota Safety Sense technologijų rinkinys, kurį sudaro nematomų zonų stebėjimo sistema, įspėjamoji nukrypimo iš važiuojamosios eismo juostos sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop and Go“ funkcija. Pasitikėjimą didina ir padangų slėgio stebėjimo sistema (angl. TPMS), temperatūros signalizacija ir E-call funkcija, įspėjanti avarines tarnybas apie rimtą avariją.

Toyota GR Supra. Kokį derinį renkiesi?

Daugiau apie Toyota GR Supra

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: