MOBILUMO SPRENDIMAI
Mobilumo produktai
Daugiau nei 85 metus kurdami naujoves, priartėjome prie svarbiausios savo misijos: suteikti žmonijai laisvę judėti. Todėl Toyota yra pasaulinis oficialus Tarptautinio olimpinio komiteto ir Tarptautinio paralimpinio komiteto mobilumo partneris. Pamatykite, ką mes pristatysime 2020 m. Tokijo žaidynėse ir dar vėliau.
Sužinokite daugiau

Mobilumo projektai
Judėti aplink pasaulį
Toyota tiki, kad viskas yra įmanoma, kai užtikrinta judėjimo laisvė. Būtent dėl to pradėjome mobilumo projektus. Sužinokite, ką reiškia motokrosas vežimėliuose (WCMX) jo dalyvei Lily Rice.
Sužinokite daugiau

Neįtikėtinos istorijos
Pasaulinis bendrumas
Šie sportininkai primena mums, kad aistringas polėkis ir atkaklumas viską padaro įmanomą. Susipažinkite su jais ir peržiūrėkite unikalius pasakojimus apie kiekvieną iš jų.
Sužinokite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: