MOBILUMO SPRENDIMAI
Mobilumo produktai
Daugiau nei 85 metus kurdami naujoves, priartėjome prie svarbiausios savo misijos: suteikti žmonijai laisvę judėti. Todėl Toyota yra pasaulinis oficialus Tarptautinio olimpinio komiteto ir Tarptautinio paralimpinio komiteto mobilumo partneris. Pamatykite, ką mes pristatysime 2020 m. Tokijo žaidynėse ir dar vėliau.
Sužinokite daugiau

Mobilumo projektai
Judėti aplink pasaulį
Toyota tiki, kad viskas yra įmanoma, kai užtikrinta judėjimo laisvė. Būtent dėl to pradėjome mobilumo projektus. Sužinokite, ką reiškia motokrosas vežimėliuose (WCMX) jo dalyvei Lily Rice.
Sužinokite daugiau

Neįtikėtinos istorijos
Pasaulinis bendrumas
Šie sportininkai primena mums, kad aistringas polėkis ir atkaklumas viską padaro įmanomą. Susipažinkite su jais ir peržiūrėkite unikalius pasakojimus apie kiekvieną iš jų.
Sužinokite daugiau

Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.