Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e. brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą
gr-sport-logo

GR Yaris Sport - 3 durelių hečbekas

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • 18 colių 15 stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai
 • Smart Entry & Start sistema
 • Stogas iš anglies pluoštu sutvirtinto polimero
 • Išmani adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (iACC)
Palyginti
Toyota GR Yaris - Sport - 3 durelių hečbekas
  • Pure White (040) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Platinum Pearl White (089) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Emotional Red 2 (3U5) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Precious Black (219) Nesuderinamas su variklio variantu
Kaina – nuo
34 400 €
Vidutinės sąnaudos
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
8.2 l/100 km
CO2
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
186 g/km

Atraskite savo GR žaidimų aikštelę

GR Yaris kurtas visą dėmesį sutelkus į vairavimo malonumą, todėl kiekvienas kelias – tarsi jūsų žaidimų aikštelė. Ralio kovų užgrūdintas GR Yaris yra galingas ir judrus, tačiau tuo pat metu – praktiškas ir smagus vairuoti. Jis jus jaudins kiekvieną dieną, kokiais keliais bevažiuotumėte.
Naujojo Toyota GR Yaris akcentai
/

Lenktynių dvasia – kiekviename kampe

GR Yaris sukurtas bendradarbiaujant su Pasaulio ralio čempionato komanda TOYOTA GAZOO Racing. Šis automobilis leis pasijusti tarsi ralio žvaigžde. Lengvoje visų varančiųjų ratų pavaros sistemoje GR-FOUR montuojama sparčios reakcijos jungiamoji mova ir du Torsen riboto praslydimo diferencialai*, kurie išmaniai paskirsto kiekvienam ratui tenkantį sukimo momentą.
* siūloma su Circuit

/

Naujų aukštumų leidžianti pasiekti galia

Naujasis trijų cilindrų 1,6 litro darbinio tūrio variklis su turbokompresoriumi išsiskiria pasaulinio lygio 261 AG galia ir puikiu 360 Nm sukimo momentu. Automobilis greitėja itin sparčiai ir staigiai reaguoja. GR Yaris turi pakankamai galios, kad kiekviena kelionė būtų smagi. Modelyje apstu pirmą kartą Toyota naudojamų metodų ir medžiagų, pvz., unikalus blokas, skirtiniai stūmokliai ir vienos slinkties rutulinių guolių turbokompresorius. Taip pavyko sumažinti svorį ir pagerinti valdymo savybes.

/

Kai dizainą kuria našumas

Unikalus GR Yaris kėbulas suformuotas siekiant aerodinaminio efektyvumo. Taip gauta žemesnė stogo linija ir glotnus kupė primenantis siluetas. Dėl anglies pluošto polimerų stogo ir aliumininių skydų automobilio svorio centras yra žemiau, o mažesnis svoris lemia didesnį judrumą. Plačios priekinės grotelės fiksuoja šį GR Yaris statusą ir padeda aušinti stabdžius bei variklį. Tai – ne tik patraukli išvaizda, bet ir naudinga funkcija lenktynių įkarštyje.

Apsižvalgykite

Susipažinkite su pagrindinėmis GR Yaris funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

 • Žemesnis ir platesnis

  Siekiant optimizuoti aerodinaminius parametrus, padidinti stabilumą ir pagerinti valdymą, GR Yaris yra žemesnis ir platesnis. Siluetą vainikuoja patrauklūs 18 colių, 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai.

 • Ralio kovų užgrūdinta pakaba

  Naujoji MacPherson statramsčio ir dvisvirtė pakaba, kurią derino Pasaulio ralio čempionato komanda TOYOTA GAZOO Racing, užtikrina išskirtinę trauką ir valdymą važiuojant sudėtingiausia kelio danga.

 • Galingoji mova

  Visų varančiųjų ratų pavaros sistemoje GR-FOUR, kurią daug kartų bandė ir tobulino Pasaulio ralio čempionato vairuotojai, sumontuota greitos reakcijos mova, balansuojanti sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašių. Tokiu būdu užtikrinama greitesnė reakcija posūkiuose ir didesnis stabilumas, koks bebūtų posūkio aštrumas.

 • Apsauga atitinka našumą

  Naujausios Toyota Safety Sense technologijos, įskaitant apsaugos nuo susidūrimo sistemą su aktyvia vairavimo pagalba, prognozuoja galimus pavojus ir padeda sušvelninti smūgį arba jo išvengti. GR Yaris, pasižymintis geresne visų varančiųjų ratų pavaros sistemos GR-FOUR trauka ir didesniu stabilumu, užtikrina apsaugą, kuri dera su jo našumu.