1. Nauji automobiliai
 2. Ülevaade
Spartusis pasirinkimas

Prius Plug-in Hybrid Luxury

5 durelių hečbekas

Prius Plug-in Hybrid - Luxury - 5 durelių hečbekas
Nuo
47 300 €
 • 19 colių 10 stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
 • Galiniai LED žibintai
 • Elektra reguliuojami durelių veidrodėliai
17 - 17 g/km
0.7 - 0.8 l/100 km
2.0 Plug-in Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Prius Plug-in Hybrid kainoraštis

Susipažinkite su Prius Plug-in Hybrid kainomis
Atverti kainoraštį (Atveriama naujame lange)


Prius Plug-in Hybrid galerija

360° rodinys

 • Dizainas

  Iš naujo suprojektuotas novatorius

  Prius Plug-in Hybrid yra gryna Toyota novatoriškos dvasios išraiška, iš naujo sukurta su elegantišku kupė siluetu. Elegantiška naujojo Prius Plug-in Hybrid stogo linija sumažina aerodinaminį pasipriešinimą ir padidina efektyvumą, o aptakūs kėbulo paviršiai ir įmantrios detalės byloja apie slypinčias pažangias technologijas.

 • Pasirinkimo galia

  Prius Plug-in Hybrid – hibridinių automobilių lyderis su dviguba DNR – jau daugiau nei 25 metus elektrinę pavarą derina su variklio galia, kad užtikrintų išskirtinį efektyvumą ir patogumą. Naujajame Prius Plug-in Hybrid kiekvienas hibridinės koncepcijos elementas atitinka naujus standartus, o talpesnis akumuliatorius gerokai padidina elektra nuvažiuojamą atstumą.

 • Technologija gyvenimui

  Įvairios naujojo Prius Plug-in Hybrid skaitmeninės internetinės funkcijos neleis gyvenimui sustoti Jums išvykus į kelionę. Internetinio naujinimo funkcija užtikrins, kad naujasis Prius Plug-in Hybrid visada būtų atnaujintas, o Toyota Smart Connect Plus su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto™“ sklandžiai susies Jūsų telefoną su automobiliu.

 • Saugiai ir be streso

  Naująjį Prius Plug-in Hybrid vairuoti saugiau ir patiriama mažiau streso. Pavyzdžiui, vairuotojo stebėjimo kamera didina saugą ir nuolat stebi vairuotoją. Jei ji aptinka blaškymosi arba nuovargio požymių, aktyvuojamas įspėjimas. Taip užtikrinama, kad būtumėte nuolat budrūs ir susitelkę.

Visas ekranas Užverti