1. Nauji automobiliai
 2. Ülevaade
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Pakeisti modelį

RAV4 Plug-in Hybrid Executive

Visureigis

RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - Visureigis
Pure White (040)

Nuo

52500.0

Variklis

2.5 Hybrid Dynamic Force

RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - Visureigis

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

RAV4 Plug-in Hybrid kainoraštis

Susipažinkite su RAV4 Plug-in Hybrid kainomis
Opens in new window Atverti kainoraštį
 • Išorė

  Išorės dizainas

  RAV4 Plug-in Hybrid pagamintas taip, kad išsiskirtų tiek jo valdymas, tiek dizainas. Patvarumu pulsuojanti išvaizda ir visureigio savybės čia dera su aštriu ir dinamišku stiliumi. RAV4 Plug-in Hybrid yra neabejotinai puikiai atrodantis automobilis su miestietišku prieskoniu. Po rafinuoto dizaino kėbulu slypi dvigubos energijos sistema, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis Jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir didžiausiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

 • Momentinė galia ir neprilygstamas našumas

  Geriausi klasėje CO₂ emisijos rodikliai (22 g/km) ir degalų sąnaudos (1,0 l/100 km) įrodo, kad RAV4 Plug-in Hybrid varikliai veikia sklandžiai ir našiai. Su naujuoju 18,1 kWh ličio jonų akumuliatoriumi galima vien elektra įveikti iki 75 km (jei leidžia akumuliatoriaus įkrovos lygis ir važiavimo sąlygos), tuo tarpu automobilio bortinis 6,6 kW įkroviklis visiškai įkraus akumuliatorių per 2,5 valandos.

 • Pasiruošęs viskam

  Tam, kad galėtumėte sklandžiai valdyti automobilio pramogų ir jungiamumo sistemą, intuityviame prietaisų skydelyje įmontuotas 9 colių jutiklinis ekranas su mūsų naujausia multimedijos sistema ir įdiegta išmaniojo telefono integracijos funkcija. Kartu su Apple CarPlay™ ir Android Auto™ muzikai, skambučiams ir kitokiam turiniui valdyti siūloma MyT išmaniojo telefono programėlė, leisianti tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, programuoti įkrovimo laiką ir netgi atvėsinti arba pašildyti RAV4 saloną. Tuo tarpu įvairios pažangios saugos technologijos padės apsaugoti visus – tiek transporto priemonėje, tiek aplink esančius eismo dalyvius.

Visas ekranas Užverti
Norėdami apsukti automobilį, spustelėkite čia Nuvilkti