Jūsų Toyota nusipelno geriausio

Jūsų Toyota bus pasirūpinta Toyota servise

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – Toyota servisu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos.

Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Laikomės visų griežtų higienos reikalavimų, siekdami užtikrinti, kad Jūsų apsilankymas, jei tokio prireiktų, būtų saugus ir Jums, ir mūsų darbuotojams.

Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toliau pasirinkite savo atstovybę ir susipažinkite su jų darbo valandomis, teikiamomis paslaugomis ir pasirinkite sau tinkamą būdą susisiekti.

Jūsų Toyota jaučiasi gerai Toyota servise

Jūsų ištikimoji Toyota nusipelno geriausios priežiūros, kurią gali suteikti oficialioji Toyota atstovybė. Mes pasistengsime, kad Jūsų kasdienės kelionės būtų saugios ir teiktų ramybę. Mūsų profesionalūs mechanikai naudojasi moderniausia įranga ir griežtai laikosi higienos taisyklių. Be to, Toyota visuomet turi paruošusi Jums puikių pasiūlymų.

/

Oro kondicionieriaus ir vėdinimo sistemos veikimo pagerinimas - 29 €

/

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausias šviesų lemputes, kurios užtikrintų geresnį matomumą ir saugias keliones

/

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausius valytuvus, kurie užtikrintų puikų matomumą ir saugias keliones

Toyota originalios dalys tinka idealiai

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

Keletas Toyota originalių dalių pasiūlymų:

/

Toyota originalioms stabdžių dalims – 25% nuolaida

/

Toyota originaliems akumuliatoriams – 25% nuolaida ir 3 metų garantija

/

Toyota aktyviosios anglies filtras su montavimo darbais – 34  €

Geriausias nebūtinai yra brangiausias

Toyota servisas visuomet turi patrauklių pasiūlymų senesniems nei 5 metų Toyota automobiliams. Nuo kruopščios priežiūros iki Toyota originalių dalių – Jūsų Toyota bus puikios būklės.

Kai kuriems senesniems nei 5 metų Toyota modelių serviso pasiūlymams teikiama iki 40 % nuolaida:

/

Priežiūra ir alyvos keitimas – nuo 149 €*, išsami priežiūra – nuo 249 €*

/

Priekinių žibintų restauravimo paslauga - 99 € (įskaitant montavimo mokestį ir PVM)

/

Toyota originalaus akumuliatoriaus patikra ir keitimas – nuo 99 €*

/

Alyvos ir alyvos filtro keitimas – nuo 69 €*

Žiūrėkite daugiau

Toyota žemėlapio naujiniai Toyota žemėlapio naujiniai Važiuokite saugiai su Toyota navigacijos sistemos žemėlapių naujiniais. Praktinės instrukcijos Praktinės instrukcijos Sužinokite, kaip atlikti pagrindinius savo Toyota automobilio techninės priežiūros darbus, laikantis paprastų vaizdinių instrukcijų. Toyota padeda gelbėtojams Toyota padeda gelbėtojams Iki šių metų pabaigos Toyota teiks nemokamą 24/7 pagalbą kelyje COVID-19 priešakinės linijos darbuotojams, kurie vairuoja Toyota: avarijos atveju, išsikrovus akumuliatoriui, prakiurus padangai, pasibaigus degalams, pametus raktelius ar palikus juos automobilio viduje ar įvykus mechaniniam gedimui. Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos.

* Galioja visiems senesniems nei 5 metų Auris, Corolla, Avensis ir RAV4 modeliams. Rekomenduojamos mažmeninės kainos. Pasiūlymas galioja iki 2021-06-30. Kainos pateiktos su montavimo mokesčiu ir PVM. Pateiktos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, kreipkitės į oficialią Toyota atstovybę.

Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu, vienu metu galima pasinaudoti tik vienu pasiūlymu.