Jūsų Toyota nusipelno geriausio

Jūsų Toyota bus pasirūpinta Toyota servise

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – Toyota servisu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos.

Jūsų Toyota jaučiasi gerai Toyota servise

Jūsų ištikimoji Toyota nusipelno geriausios priežiūros, kurią gali suteikti oficialioji Toyota atstovybė. Mes pasistengsime, kad Jūsų kasdienės kelionės būtų saugios ir teiktų ramybę. Mūsų profesionalūs mechanikai naudojasi moderniausia įranga ir griežtai laikosi higienos taisyklių. Be to, Toyota visuomet turi paruošusi Jums puikių pasiūlymų.

/

Oro kondicionieriaus ir vėdinimo sistemos veikimo pagerinimas - 29 €

/

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausias šviesų lemputes, kurios užtikrintų geresnį matomumą ir saugias keliones

/

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausius valytuvus, kurie užtikrintų puikų matomumą ir saugias keliones

Toyota originalios dalys tinka idealiai

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

Keletas Toyota originalių dalių pasiūlymų:

/

Visiems Toyota originaliems stabdžių diskams ir kaladėlėms – 25% nuolaida

/

Toyota originaliems akumuliatoriams – 25% nuolaida ir 3 metų garantija

/

Toyota aktyviosios anglies filtras su montavimo darbais – 36  €

Žiūrėkite daugiau

Toyota Eurocare – pagalba kelyje visą parą Toyota Eurocare – pagalba kelyje visą parą Siekdama patenkinti klientų poreikius, Toyota džiaugiasi galėdama net 3 metus savo klientams teikti Toyota Eurocare paslaugas.Skaitykite daugiau> Toyota Extracare pratęstoji garantija Toyota Extracare pratęstoji garantija Kad galėtumėte jaustis ramūs, sužinokite daugiau apie Toyota Extracare. Skaitykite daugiau> Originalios dalys Originalios dalys Toyota dalys yra kokybiškos ir garantuoja patikimą Jūsų Toyota automobilio veikimą, todėl galite būti visiškai ramūs. Toyota žieminių ratų komplektas Toyota žieminių ratų komplektas Toyota žieminiai ratai užtikrina sielos ramybę net ir tuomet, kai oro sąlygos tampa atšiaurios.

Pasiūlymas galioja oficialiose Toyota atstovybėse iki 2022-03-31.
Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu, vienu metu galima pasinaudoti tik vienu pasiūlymu.