1. Offers
 2. Corolla Winter Edition
Spartusis pasirinkimas

Toyota Corolla Winter Edition

Kartu su žieminių ratų komplektu. Sandėlyje esantys automobiliai.Geriausiai pasaulyje parduodamas automobilis turi viską, ko Jūs pageidaujate – elegantišką išvaizdą, patogų ir erdvų saloną bei visas vairuotojo pagalbos technologijas ir saugos funkcijas tam, kad galėtumėte vairuoti saugiai ir ramiai. Pristatome Toyota Corolla Winter Edition. Tai – viskas, ko reikia Jums ir Jūsų tobuloms kelionėms žiemą.

Toyota Corolla Active sedanas su 1,5 litro benzininiu varikliu

 • Kaina – nuo 23 960 €
 • Nuolaida: 1 300 €
 • Į kainą įskaičiuotas ratų komplektas (ratlankiai, padangos ir slėgio jutikliai)
 • Automobiliai – jau sandėlyje ir laukia Jūsų

Atskiro žieminių ratų komplekto privalumai

 • Taupomas Jūsų laikas

  Naudojant tuos pačius ratlankius, padangų permontavimas gali užtrukti. Tuo tarpu, jei Jūsų žieminės padangos sumontuotos ant atskirų ratlankių, keitimas užtrunka gerokai trumpiau, kadangi nereikia išmontuoti praėjusio sezono padangų, sumontuoti naujų, subalansuoti ir pripūsti. Galite tiesiog pakeisti vieną ratą kitu, patikrinti slėgį padangose ir būsite užbaigę darbus.

 • Tausojamos Jūsų padangos

  Pakartotinai išmontuojant ir sumontuojant padangas ant padangų permontavimo stendo, laikui bėgant dėvisi vidinė padangų kraštinė ir didėja oro nuotėkių bei padangos nuleidimo tikimybė. Tuo tarpu atskiri ratlankiai mažina padangų pažeidimo tikimybę, kadangi pasikeitus sezonui padangų nereikia permontuoti.

 • Palaikoma gera lengvojo lydinio ratlankių išvaizda

  Druska, naudojama ledui keliuose tirpdyti, prasiskverbia pro viršutinį lengvojo lydinio ratlankių sluoksnį, ėsdina ir mažina blizgumą. Jei nuolat naudojate tuos pačius ratlankius, tokie defektai dar labiau matosi. Turint atskirą ratų komplektą, sezono pabaigoje, prieš padedant ratus saugojimui, galima giluminiu būdu išvalyti ratlankius ir nuplauti druskų likučius. Tokiu būdu vasariniai ir žieminiai ratai gerokai ilgiau išliks gražūs ir tvarkingi.

Priedai, dėl kurių kelionės žiemą bus tobulos

 • Kėbulo apsauginė priemonė Toyota ProTect

  Siūlome revoliucinį naują apsauginį būdą, kuris užtikrins, kad Jūsų Toyota daug metų atrodytų kaip nauja. Toyota ProTect sukūrė NASA mokslininkai. Ji Jūsų automobilio kėbului ir ratlankiams suteiks ilgaamžį, iki 5 metų išsilaikantį blizgų apsauginį sluoksnį. ProTect apsauginė priemonė naudojama ir sėdynėms bei plastikiniams skydeliams apsaugoti, kurie taip pat padengiami ilgus metus išsilaikančiu apsauginiu sluoksniu.

 • Slidžių ir snieglenčių bagažinė

  Slidžių bagažinę yra paprasta naudoti. Ji skirta gabenti iki keturių slidžių porų ar iki dviejų snieglenčių. Slides ir snieglentes galima saugiai ir greitai pritvirtinti tarp dviejų guminių profilių, kurie saugiai laiko šią įrangą ir apsaugo ją nuo įbrėžimų.

 • Toyota stogo bagažinės

  Suasmenintos Toyota stogo bagažinės idealiai tinka patogiai ir saugiai transportuoti bagažą bei žiemos sporto inventorių. Jos yra ilgos, pritaikytos pagal formą ir talpą. Galite rinktis iš keturių funkcionalių stogo bagažinių, kurių talpa siekia nuo 415 iki 512 litrų, o stogo apkrova – 75 kg.

Pasiūlymas oficialiosiose Toyota atstovybėse galioja iki 2023-02-28 arba tol, kol yra specialiojo pasiūlymo automobilių.
Jei norite gauti daugiau informacijos apie konkrečių automobilių pasiūlą ir kainas, kreipkitės į oficialiąją Toyota atstovybę.