Atraskite naująjį Toyota bZ4X

Naujoviškas, efektyvus ir dinamiškas visureigio dizainas: elektromobilis Toyota bZ4X pranoksta ten, kur svarbu. Toyota bZ4X patikimai veš Jus ten, kur prireiks. Automobilis patvarus ir stilingas, pasižymintis išskirtine visų ratų pavara ir puikiu nuvažiuojamu atstumu. Tai – ne šiaip elektromobilis. Šis naujoviškas elektrinis visureigis siūlo naują vairavimo patirtį.

/
/

Išskirtinės vairavimo savybės

Su Toyota bZ4X galėsite mėgautis geriausiu klasėje elektriniu efektyvumu ir žengti į nulinės emisijos pasaulį. Automobilis yra itin intuityvus, siūlantis greitį ir galią tada, kai to reikia. Dėl išskirtinės visų ratų pavaros Toyota bZ4X užtikrina išties sklandžią vairavimo patirtį.

/

Tinkama įranga kiekvienai kelionei

AWD XMODE didina našumą ir saugą, kad Toyota bZ4X galėtų riedėti bet kokiu keliu, išnaudodama fantastinės visų ratų pavaros galimybes. Galėsite mėgautis ramybe bet kokiu oru, kur Jus nuotykiai benuvestų.

/

Didesnis akumuliatoriaus našumas

Išnaudodama beveik 25 metų patirtį akumuliatorių technologijų srityje, Toyota bZ4X gali Jus nuvežti toliau nei 450 km* viena įkrova, neišmetant nė dūmelio teršalų. Šį nuvažiuojamą atstumą galima maksimaliai padidinti įsigyjant kaip papildomą įrangą siūlomą stogą su saulės elektrine.
Vairuotojams lankstumo suteikia trys įkrovimo galimybės: galite naudotis sparčiomis viešojo įkrovimo stotelėmis, kad 80 % įkrovą pasiektumėte per maždaug 30 minučių, naudodami 150 kW greito įkrovimo sistemą, arba galite prijungti automobilį prie buitinio lizdo ar namų įkrovimo stotelės.

* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

/

Sauga, kuria galite pasikliauti

Toyota bZ4X siūlo šiuolaikiškas saugos funkcijas, kur bepasirinktumėte keliauti – miesto gatvėmis ar bekele. Pristatome naujausią technologiją Toyota Safety Sense su avarine automobilio stabdymo sistema (DESA), kuri suveikia užfiksavus, kad vairuotojas per ilgai buvo atitraukęs rankas nuo vairo, ir internetinio naujinimo funkcija (OTA).

/

Išmanioji internetinė vairuotojo vieta

Nerkite į multimedijos ir jungiamumo pasaulį. Itin didelis 12 colių jutiklinis ekranas ir sklandi integracija su išmaniuoju telefonu: Toyota Smart Connect – tai itin sparčiai veikianti ir paprasta naudoti sistema, nuolat naujinama internetu.
Išmaniojo telefono MyT programėlė padeda tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, planuoti įkrovimo procesą, tikrinti kelionės duomenis ir netgi nuotoliniu būdu valdyti automobilį – nuo klimato kontrolės iki durelių atrakinimo bei užrakinimo.

/

Unikalus stilius ir išvaizda

Kuriant Toyota bZ4X, rafinuota ir pažangi elektromobilio išvaizda suderinta su pasitikėjimu pulsuojančiu visureigio dizainu. Rezultatas – naujoviškas elektromobilis, puikiai riedantis bet kokiais keliais ir visur traukiantis žvilgsnį.

/

Erdvi ir gracinga kabina

Toyota bZ4X sukurtas taip, kad pagerintų važiavimo patirtį visiems keleiviams – vidaus erdve galės mėgautis kiekvienas. Rafinuotame salone visiems keleiviams siūloma geriausia klasėje kojoms skirta erdvė. Čia – neprilygstamas erdvės jausmas ir aukštesnis komforto lygis.

Peržiūrėkite brošiūrą (ENG)

Norite būti pirmieji, įsigiję naująjį Toyota bZ4X?

Nemokamai rezervuokite Toyota bZ4X internetu be jokių įsipareigojimų, dar prieš oficialiąją pardavimo pradžią.

car
1. Pasirinkite komplektaciją
Pasirinkite Toyota bZ4X komplektaciją, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius.
checked box
2. Įterpkite savo asmeninius duomenis
Įterpkite informaciją ryšiams arba prisijunkite prie savo MyT paskyros.
map marker
3. Pasirinkite įgaliotąjį atstovą
Pasirinkite Toyota įgaliotąjį atstovą, kuris tvarkys Jūsų rezervaciją.
map marker
4. Palaukite, kol su Jumis susisieks
Jūsų įgaliotasis atstovas susisieks su Jumis, kai tik prasidės užsakymo laikotarpis, ir suderins galutinį pasiūlymą.
Elektra nuvažiuojamas atstumas

Su Toyota bZ4X nereikės nerimauti dėl nuvažiuojamo atstumo. Jo išskirtinis akumuliatorius suteiks Jums galimybę ramiai nuvažiuoti toliau nei 450 km*, kur bekeliautumėte.

* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

Įkrovimo trukmė

Įkrauti paprasta ir patogu, kur bebūtumėte – namie, biure ar kelionėje. Toyota bZ4X važiuoja varomas vien akumuliatoriaus energijos, taigi galėsite mėgautis ne tik nuline emisija, bet ir mažesnėmis eksploatacijos sąnaudomis.

Jūsų įkrovimo parinktys
/
Viešasis įkrovimas

Norėdami įkrauti sparčiai, galėsite lengvai įvairiose viešose vietose rasti sparčiojo įkrovimo stoteles, naudodamiesi MyT programėlėje pateikiama stotelių paieška. Šie didelio našumo įrenginiai iki 80 % įkraus Jūsų Toyota bZ4X vos per 30 minučių.

/
Namų įkrovimo stotelės

Šios namų įkrovimo stotelės įkrauna gerokai greičiau nei paprastas buitinis lizdas. Toyota bZ4X visiškai įkrausite per 6,5 valandos.

Žiūrėkite daugiau

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kaip toli galima nuvažiuoti viena įkrova?

Toyota bZ4X nugabens Jus daugiau nei 450 km*, tad nereikės nerimauti dėl įkrovos lygio.

* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

Kur galima įkrauti?

Įkraukite iš namuose įrengtos įkrovimo stotelės, buitinio lizdo arba sparčios viešojo įkrovimo stotelės rasite įvairiose vietose. Toyota internetinės paslaugos padės rasti arčiausiai esančią įkrovimo stotelę, kad ir kurioje Europos vietoje bebūtumėte.

Kaip įkrauti Toyota bZ4X?

Įkrauti paprasta, patogu ir visiškai saugu. Galite naudoti su automobiliu komplektuojamą kabelį – ar tai būtų buitinis lizdas, namuose įrengta įkrovimo stotelė, ar sparčiojo įkrovimo stotelė.

Kiek trunka įkrovimas?

Automobilio įkrovimo trukmė priklauso nuo maitinimo šaltinio. Viešojoje įkrovimo stotelėje galėsite įkrauti per 30 minutes. Įkrovimas namie iš sieninio įkrovimo bloko arba buitinio elektros lizdo truks 6,5–19 valandų.

Ar eksploatacijos sąnaudos mažos?

Elektromobiliai eksploatacijos eigoje gali sutaupyti Jums pinigų. Daugiau nebereikės mokėti už degalus.

Koks skirtumas tarp hibridinių ir grynųjų elektromobilių?

Hibridiniai ir grynieji elektromobiliai turi esminį skirtumą. Hibridas gali perjungti benzininį variklį ir elektrinį motorą, jis įsikrauna pats, tuo tarpu grynasis elektromobilis maitinamas iš akumuliatoriaus ir visiškai neišmeta teršalų.

Kokia akumuliatoriaus eksploatacijos trukmė?

Mūsų elektromobiliai yra tiek pat patikimi kaip ir bet kuris kitas Toyota automobilis. Tinkamai atliekant reguliarius techninės priežiūros darbus, Toyota bZ4X galios 10 metų garantija, taigi galėsite mėgautis ramybe.

Kodėl verta rinktis Toyota elektromobilį?

Sukaupusi daugiau nei 25 metų patirties, Toyota rodo kelią į visiškai elektrinę ateitį. Keliuose jau rieda daugiau nei 18 milijonų elektrifikuotų transporto priemonių ir galima rinktis iš 17 elektrinių modelių. Taigi Toyota ir toliau tiekia rinkai išskirtines naujoves, džiugindama klientus visame pasaulyje. Įdiegus ilgametę akumuliatorių technologijų kūrimo patirtį ir efektyviai valdant energijos srautus, Toyota elektromobiliai siūlo patikimą ir ilgalaikį efektyvumą.

Pradėkite kelionę peržengę nulinės emisijos slenkstį

Užsisakykite Toyota bZ naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Sužinokite visas naujienas apie pirmąjį Toyota bZ serijos modelį. Šiuos automobilius bus galima įsigyti nuo 2022 m. pabaigos.

Užsisakykite Toyota bZ4X naujienlaiškį

Toyota elektromobiliai

Atraskite daugiau

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo.